KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yabancı Misafirlerden Ziyaret

Yurt Dışından ‘’The Wonders Of Solstice’’Projesi kapsamında ilimize gelen misafirler İl Milli Eğitim Müdürümüz Abdurrahman Sevgili’yi ziyaret ettiler
Yabancı Misafirlerden Ziyaret

Avrupa Birliği Comenius Bölgesel Ortaklığı çerçevesinde yürütülen proje kapsamında 5 ülkeden gelen öğretmen ve idarecilerden oluşan heyet,İl Milli Eğitim Müdürümüzle birlikte Sayın Valimiz Süleyman TAPSIZ’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Vali Yardımcısı Tolga TOĞAN ve İl Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman SEVGİLİ’nin de hazır bulunduğu ziyaret sırasında Sayın Valimiz Süleyman TAPSIZ ile görüşen heyet,’’The Wonders Of Solstice’’proje kapsamında ilimize gelip çeşitli yerlerini gezdiklerini belirtti.

Cemil Çetin İlkokulu’nun projesi İl Milli Eğitim Müdrülüğü tarafından koordine edilerek 5 gün süreyle kaynaştırma eğitimini araştırmak üzere Kilis’te bulunan Letonya, İtalya, Polonya, Yunanistan,İrlanda ve Türkiye’den gelen proje katılımcıları, Valilik Toplantı salonunda Sayın Valimiz Süleyman TAPSIZ ile bir süre görüştü. Gerçekleştirilen görüşmede Sayın Valimiz Süleyman TAPSIZ heyete,Kilis’in Tarihi ve turistik mekanları hakkında ve konteyner kentler ile şehir merkezinde bulunan Suriyeliler hakkında bilgiler verdi.

Valimiz Sayın Süleyman TAPSIZ, proje katılımcılarının ilimizin ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, misafirlere teşekkür etti.

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.