KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Voleybolun Şampiyonu “Yıldız Kızlarda” Karamelik Ortaokulu Oldu

      İl Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Remzi ARKALTI, 2017-2018 eğitim-öğretim yılı okul spor faaliyetleri Yıldız Kızlar Voleybol’da İlimizi temsil edecek olan Karamelik Ortaokulu’na giderek burada başarılı olan sporcu öğrencilerimize spor malzemesi dağıttılar.
Voleybolun Şampiyonu “Yıldız Kızlarda” Karamelik Ortaokulu Oldu

  Öğrencilerle bir araya gelen Remzi ARKALTI; “İlimizi Yıldız Kızlar Voleybolda temsil edecek olan Karamelik Ortaokulunun şampiyonluklarını kutluyor, il dışındaki maçlarda başarılar diliyorum” dedi.

  Öğrencilerimizin bu tür sportif faaliyetlere katılmasından duyduğu memnuniyetlerini dile getiren İl Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ ise öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

  Daha sonra sınıfları gezen İl Müdürümüz ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Remzi ARKALTI, sınıflara tek tek girerek, derslere iştirak edip, öğrencilerle sohbet ettiler. İl Müdürümüz daha sonra Okul yöneticileri ve öğretmenlerle toplantı yaparak okul yönetiminden ve öğretmenlerden yapılan çalışmalar, etkinlikler, okulların başarı durumlarıyla ilgili bilgi aldı..

  Voleybolda başarılı olan öğrenciler daha sonra Tunceli’de düzenlenecek olan “Yıldız Kızlar” bölgesel turnuvada İlimizi temsil edeceklerdir.

05-04-201805-04-201805-04-201805-04-201805-04-2018

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.