KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Dr.Mehmet TEKİNARSLAN Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni Ziyaret Etti

  Valimiz Sayın Dr.Mehmet TEKİNARSLAN, Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret ederek okul idarecileri, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.
Vali Dr.Mehmet TEKİNARSLAN Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni Ziyaret Etti

 

        İl Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ ve okulun idarecileri tarafından karşılanan Vali Sayın Dr. Mehmet TEKİNARSLAN ve Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Mustafa YILDIZ öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

   Okulda bir süre incelemelerde bulunarak sınıfları ziyaret eden Sayın TEKİNARSLAN, öğrencilere çok çalışmaları yönünde tavsiyede bulundu. Yaptığı konuşmada “Kız çocuklarımızın okuması memnuniyet verici. Kızların üniversite okuması, sosyal hayata, iş hayatına daha fazla katılması hakikaten bizim de devlet olarak hedeflerimizden biridir. Sizlere eğitim hayatınızda üstün başarılar temenni ediyor, hepinize yürekten başarılar diliyorum.” dedi.

    Daha sonra Okul idarecileri ve öğretmenlerle bir araya gelen Vali Sayın Dr. Mehmet TEKİNARSLAN “Eğitim-öğretim faaliyetlerinde öğretmenin rolü çok önemlidir. Öğrencilerimize milli ve manevi değerlerimizi, ülkemizin birlik ve beraberliğinin, kardeşlik duygusunun her şeyden önemli olduğunu her fırsatta anlatmalısınız. Önemli olan eğitim faaliyetlerinin yanında öğrencilerimize vatan ve bayrak sevgisini aşılamaktır. Bu değerler üzerine daha da yoğunlaşmamız gerekiyor. ” diye konuştu. 

   TEKİNARSLAN, ziyaretin sonunda Okul Müdüründen okulun genel durumu ve yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

 

23-03-201823-03-201823-03-201823-03-201823-03-2018

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.