KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Turizm Haftası

YAŞAR AKTÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 39. TURİZM HAFTASI KUTLAMA ETKİNLİKLERİ
Turizm Haftası

İstiklalimizi ve istikbalimizi borçlu olduğumuz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimizin manevi huzurunda bir dakikalık saygı duruşuna ve akabinde İstiklal Marşımızın okunması ile Yaşar Aktürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Kiliİl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün eş güdümünde hazırlanan 39. Turizm Haftası Kutlama programı Alaaddin Yavaşça Kültür Merkezinde Vali Yardımcısı Hakan Ezgi ve kurum müdürlerinin katılımı ile gerçekleşti.

Okul Müdürü Metin Polat’ın ve Kilis İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah Aldemir’in günün anlam ve önemini anlatan konuşmalarının ardından Kilis Milletvekili A.Salih Dal’ın ve Yaşar Aktürk’ün tebrik mesajları okundu.
Yaşar Aktürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden  Ramazan Bektaş ve Kübra Ekbiç “TÜRKİYE” adlı şiiri okumaları ve yine Yaşar Aktürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden Sema Nur Çelik üç güzel şarkı ile adeta Müzik ziyafetindeydi.

Kilis Ortaöğretim Öğrencileri arasında düzenlenen “Turizmde Temizliğin Önemi” adlı kompozisyon yarışmasında;                 
Nedim Ökmen Anadolu Lisesinden Gülşan Fırıldak  il üçüncüsü
Yaşar Aktürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Damla Selena Erdem il ikincisi 
Şehit Hasan Özüberk Anadolu Lisesinden Hanifi Fatih Gülocak il birincisi olmuşlar ve ödüllerini Vali Yardımcısı Hakan Ezgi takdim ederek mutluluklarına ortak oldu…

 

Yaşar Aktürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin hazırlamış oldukları Yöresel Mutfağın leziz yemekleri ve Kokteyl ardından Alaaddin Yavaşça Kültür Merkezindeki kutlama   güzel sunumu ile alkış alan Mehmet Kurtoğlu’nun kapanış anosu ile son buldu.

Turizim HaftasıTurizim HaftasıTurizim HaftasıTurizim HaftasıTurizim HaftasıTurizim Haftası

 

 

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.