KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG ikinci dönem sınavları 26 Nisan 2017 de başlıyor

Öğrencilerin heyecanla beklediği TEOG maratonu 26 Nisan 2017 de  başlıyor. İki gün sürecek oturumlarda öğrenciler ter dökecek. TEOG oturumları 09.00 - 10.10 ve 11.20´de başlayacak her oturum 40 dakika sürecek. Kilis İl Millî Eğitim Müdürü Ahmet ALAGÖZ bir mesaj yayınlayarak, öğrencilere başarılar diledi.
TEOG ikinci dönem sınavları 26 Nisan 2017 de başlıyor

TEOG ikinci dönem sınavları 26 Nisan´da başlayacak ve 2 gün sürecek. İlimizde Merkezi ortak sınavlara 2 bin 340 öğrencinin katılımı öngörülüyor. Sınavlar, İl ve ilçe merkezlerinde toplamı 37 okulda gerçekleştirilecek.    

“TEOG Sınavı herşeyin sonu değildir, yeni bir başlangıçtır.” Diyen Alagöz şu ifadelere yer verdi.

TEOG Sınavı Ortaöğretim için bir adımdır. Bu adım strese ve gerilime neden olmamalıdır. Geçmiş yıllarda kazandıkları başarılarla bizleri onurlandıran diğer öğrencilerimiz gibi sizlerin de aynı performansı göstereceğinize ve başarılı olacağınıza inancımız tamdır.

İnanıyoruz ki, sizler hazırlandığınız bu sınavı en güzel şekilde geçerek başarılı olacaksınız. Sizlerden beklentimiz iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, inovasyona dayalı, araştıran ve sorgulayan, Atatürk ilkeleri ve Milli Eğitimin temel amaçları doğrultusunda milli ve manevi değerlerine bağlı bir insan olmanızdır.

Değerli Kilis´ liler sınav saatlerinde gürültü yapılmaması, korna çalınmaması, iş makinaları  ve gürültü çıkaran diğer hususlardan kaçınılması öğrencilerimiz için önem arzetmektedir.

Öğrenci velilerine de seslenen Alagöz. Sınav sonucunda öğrencilerimizin alacakları puan her ne olursa olsun her zaman destek olalım ve onların ne kadar değerli olduklarını hissettirelim.” Dedi.

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.