KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Temiz Kilis İçin El Ele Projesi İmzalandı

Kilis İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kilis Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği “Temiz Kilis İçin El Ele Projesi” imzalandı
Temiz Kilis İçin El Ele Projesi İmzalandı

Müdürlüğümüz proje faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Kilis İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kilis Belediyesi’nin 30.03.2015 tarihinde imzaladığı protokol kapsamında müdürlüğümüzün hazırladığı “Temiz Kilis İçin El Ele” projesi metni 18.11.2015 tarihinde Kilis İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde İl milli Eğitim Müdürü Abdurrahman SEVGİLİ ile Kilis Belediyesi Başkan Yardımcısı Cuma ÖZDEMİR arasında imzalandı. Proje kapsamında 27.11.2015 tarihinde Belediye Başkanımız Hasan KARA ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Abdurrahman SEVGİLİ’nin katılımı ile 800 adet öğrenci eşliğinde Cumhuriyet Caddesinde temizlik yürüyüşü yapılacaktır. Yürüyüş sonunda Cumhuriyet Meydanın da  Halk Oyunları Ekibi gösteri sunacaktır. Ayrıca Şubat ayı içerisinde ağaç dikimi yapılacak ve 23.03.2016 tarihinde yürüyüş tekrarlanacaktır.

Temiz Kilis İçin El Ele Projesi İmzalandıTemiz Kilis İçin El Ele Projesi İmzalandı

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.