KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SODES İle Bir Konferans Salonumuz Daha Hizmete Açıldı

Müdürlüğümüzün 2013-79-0194 No’lu "Sodes Seninle Geleceğe Bak Güvenle" ek projesi kapsamında Mehmet Akif ERSOY Ortaokulu’nda oluşturulan çok amaçlı kültür-sanat konferans  salonumuzun açılışı yapıldı.
SODES İle  Bir Konferans Salonumuz Daha Hizmete Açıldı

Müdürlüğümüzün 2013-79-0194 No’lu "Sodes Seninle Geleceğe Bak Güvenle" ek projesi  kapsamında Mehmet  Akif ERSOY Ortaokulu’nda oluşturulan Çok Amaçlı Kültür-Sanat Konferans  salonumuzun açılışı yapıldı.

Müdürlüğümüzün  ‘Sodes Seninle Geleceğe Bak Güvenle’ isimli ek SODES projesi kapsamında Mehmet Akif ERSOY Ortaokulu’nda oluşturulan konferans salonunun kurdela kesme merasimi ile açılışı yapıldı.  Açılışa Vali Yardımcılarımız Sayın Tolga Toğan, Sayın Hakan Ezgi, İl Milli Eğitim Müdürümüz Abdurrahman Sevgili, Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Uz. Dr. Serdar Sarıfakı, Diş Hastanesi Başhekimi Dr. Murat Kırşanlı, Valilik Proje Koordinasyon Merkezi ekibi, daire amirleri, öğrenciler ve öğretmenler katıldı.

Projemiz kapsamında dezavantajlı öğrencilerimizin ekonomik ve demografik sıkıntılar nedeniyle ulaşamadıkları imkanlara, oluşturulacak çok amaçlı kültür-sanat konferans salonu ve bu salonda yapılacak kültürel, sosyal ve sanatsal aktiviteler ile ulaşmaları hedeflenmektedir. Oluşturulan konferans salonundan sadece proje okulu değil aynı zamanda çevre okullar da istifade edebilecek, kültürel ve sanatsal aktivitelerde bulunabilecektir. Projenin amacına ulaşmasıyla proje okulu bulunduğu bölgenin bir kültür ve sanat merkezi konumuna gelecektir.

Bu güzel tesisin ortaya çıkmasında emeği geçen ilimiz valisine, valilik proje ekibine, Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Bölümü ve ARGE birimine, proje koordinatörü Emin Özil´e ve emeği geçen tüm yetkililere teşekkür ederiz.

 

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.