KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SENEBAŞI OKUL MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI.

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Sene Başı Okul Müdürleri Toplantısı” İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet ALAGÖZ başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl MEM Şube Müdürleri ve Okul Müdürlerinin katılımı ile 10 Ekim 2017 Salı günü İlimiz Kilis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Orhan Gazi Toplantı Salonu’nda yapıldı.
SENEBAŞI OKUL MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI.

11-10-201711-10-201711-10-2017             2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Sene Başı Okul Müdürleri Toplantısı” İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Ahmet ALAGÖZ başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl MEM Şube Müdürleri ve okul müdürlerinin katılımı ile 10 Ekim 2017 Salı günü ilimiz Kilis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Orhan Gazi Toplantı Salonu´nda yapıldı.

           İl Millî Eğitim Müdürü Ahmet ALAGÖZ’ün toplantı açılış ve selamlama konuşmalarından sonra gündem maddelerine geçildi; 2017-2018 eğitim öğretim yılında öğrenci başarısını artmak için alınacak önlemler, okul denetim ve rehberlik çalışmaları, Değerler Eğitimi, Destek Eğitim Odaları, İlimiz Nedim ÖKMEN Anadolu Lisesinde kurulacak olan “Eğitim Tarihi Müzesi” için tarihi nitelik taşıyan araç gereç temini, öğretmen ve öğrencilerimize ücretsiz dağıtımı yapılan ders kitaplarının dışındaki diğer yardımcı materyallerin okullarımızda reklam ve tanıtımının yapılmaması ve kullanımı konusunda öğrencilerimize baskı yapılmaması, her ne ad altında olursa olsun öğrencilerden para talep edilmemesi, Suriyeli öğrencilerin Türk Eğitim Sistemine Entegrasyonu kapsamında okul çağında bulunan hiçbir öğrencinin açıkta bırakılmadan e-okul sistemine kaydedilmesi ve başarılı bir eğitim için tüm önlemlerin alınması ile ilgili gündem maddeleri görüşüldü ve değerlendirildi. Okul müdürlerinin talep ve istekleri dinlenerek; değerlendirilmek üzere kayıt altına alındı.

           Sene başı okul müdürleri toplantısı İl Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ ‘ün iyi dilek ve temennileri ile sona erdi.

 

 

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.