KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Ve Kurum Müdürlerine “ Çözüm Odaklı İletişim” Eğitimi

  İlimiz merkez ve ilçelerde bulunan okul ve kurum müdürlerimize ÖRAV  aracılığı ile “Çözüm Odaklı İletişim” konulu seminer verildi.
Okul Ve Kurum Müdürlerine “ Çözüm Odaklı İletişim” Eğitimi

 İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) arasında yapılan protokol ile daha önce öğretmenlerimize yönelik “Öğrenen Lider Öğretmen” semineri yapılmıştı. 7-8 Şubat 2015 tarihlerine ise iki gün boyunca ilimiz merkez ve ilçelerde görev yapan okul ve kurum müdürlerimize yine Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) uzman eğitimcileri tarafından “Çözüm Odaklı İletişim” konulu seminer verildi.

Sıra dışı bir yöntem ile eğitim veren eğitimciler Seminere katılan tüm katılımcıların güzel şeyler öğrenip keyifli bir eğitim aldıklarını dile getirdiler.

İlimizin eğitimine sundukları hizmetten dolayı tüm katılımcılar ve Milli Eğitim Müdürlüğümüz adına Öğretmen Akademisi Vakfına (ÖRAV) ve onun değerli eğitimcilerine teşekkür ediyoruz.

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.