KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Cüneyt YAVUZ, ilimizdeki tüm okul müdürleriyle Kilis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda toplantı yaptı.
OKUL MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Cüneyt YAVUZ, ilimizdeki tüm okul müdürleriyle Kilis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda toplantı yaptı.

Göreve geldiği günden bu yana eğitim camiasının tüm kesimleri bir araya gelmeye çalışan YAVUZ, ilimizdeki tüm okul müdürleri ile bir araya geldi. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü yanında, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Hüseyin POLAT ve Mahmut KESİKMİNARE, İlçe Milli Eğitim Müdürleri Mesut SÜRÜCÜ ve Ali ERTÜRK, Şube Müdürleri ile ilimizde bulunan tüm okul müdürleri katıldı.

 Tanışma ve eğitimle ilgili problemlerinin konuşulduğu toplantı, İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Cüneyt YAVUZ’un “hoş geldiniz” konuşması ile başladı.  Tüm katılıcıları dinleyen Cemal Cüneyt YAVUZ, sorunların çözümü konusunda kendi deneyimlerinden yararlanarak öneriler sundu.  Daha sonra Milli Eğitim Müdürü Cemal Cüneyt YAVUZ yaptığı konuşmasında “yarınlarımız olacak çocuklarımızın hayata atılma maratonunun en önemli adımı okuldur. Çünkü insan karakterinin şekil aldığı, kimlik kazandığı dönemler okullarda geçirilen dönemidir.  Sizde biliyorsunuz ki bizim asıl amacımız elinden ve dilinden gelmeyecek nesiller yetiştirmektir. Geleceğimizi yönetecek nesillerin yetişmesinde en büyük pay sizlerin olacaktır. Bu anlamda ben şu ana kadar yaptığınız tüm çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum ve bu özverili çalışmalarınızın devamını diliyorum.” dedi.

 

Toplantı sonrası Cemal Cüneyt YAVUZ, tüm katılımcılara katılımlarından dolayı teşekkür edip uğurladı. 

 

20-07-201820-07-201820-07-201820-07-2018

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.