KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenciler Ab’yi Öğreniyor Projesi Ödül Töreni

  "Öğrenciler AB´yi Öğreniyor" projesi kapsamında çeşitli kategorilerde yapılan yarışmalarda ilimizde dereceye giren öğrencilere ödülleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Abdurrahman SEVGİLİ tarafından takdim edildi.
Öğrenciler Ab’yi Öğreniyor Projesi Ödül Töreni

  Türkiye Cumhuriyeti ile Avrupa Birliği’nin mali işbirliği kapsamında 2011 yılı IPA-I programından finanse edilen ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın faydalanıcısı olduğu, kısa adı ile “Öğrenciler AB’yi Öğreniyor Projesi” 25 Aralık 2014 tarihinde Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü sorumluluğunda uygulanmaya başlanmıştır. Proje, özellikle ortaokul ve lise öğrencilerinin AB konusundaki farkındalıklarını etkin eğitsel tedbirler yolu ile artırmayı amaçlamaktadır. Bu kapsamda  Türkiye genelinde düzenlenen  kısa öykü, resim ve slogan dallarında yapılan yarışmalarda ilimizde  dereceye giren öğrencilere ödülleri İl Müdürümüz Sayın Abdurrahman SEVGİLİ  tarafından takdim edildi.Gerçekleştirilen ödül törenine İl Müdürümüz Abdurrahman SEVGİLİ, dereceye giren öğrenciler, öğrencilerin aileleri, dereceye giren öğrencilerin okul müdürleri ve müdürlüğümüz AR-GE birimi katıldı. Yarışmada birinci olan öğrenciler dizüstü bilgisayar ve altın madalya, ikinci olan öğrenciler bisiklet ve gümüş madalya ve üçüncü olan öğrenciler ise satranç takımı ve bronz madalya almaya hak kazandılar. Ayrıca dereceye giren öğrencilerin okullarına duvar saati hediye edildi. Sevgili, Kilis’i Ankara’da temsil eden öğrencilere başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

                     

 

                                      ‘ÖĞRENCİLER AB’Yİ ÖĞRENİYOR’ PROJESİ 

                    ‘BANA AB’Yİ ANLAT’ YARIŞMASI DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER                          

Sıra

              Adı-Soyadı

Kategori

                    Okulu

1

Muhammed Semih KÜLEKÇİOĞLU

Slogan 1.

Süleyman Demirel Ortaokulu

2

Ali Mert ÖZSÖYLEMEZ

Slogan 2.

Cumhuriyet Ortaokulu

3

Sevgi KAHRAMAN

Slogan 3.

Şehit Sakıp Ortaokulu

4

Ahmet ÖCAL

Resim 1.

Süleyman Demirel Ortaokulu

5

Büşra DAĞALP

Resim 2.

 Toki Ortaokulu

6

Merve BANKAŞ

Resim 3.

 Mehmet Uluğcan Ortaokulu

7

Samed GÜLOCAK

Kısa Öykü 1.

Şehit Hasan Özüberk Anadolu Lisesi

8

Ali Haydar CANBAL

Kısa Öykü 2.

Şehit Hasan Özüberk Anadolu Lisesi

9

Songül Suzan YILDIRIM

Kısa Öykü 3.

Mehmet Zelzele Fen Lisesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Öğrenciler Abyi Öğreniyor Projesi Ödül TöreniÖğrenciler Abyi Öğreniyor Projesi Ödül TöreniÖğrenciler Abyi Öğreniyor Projesi Ödül TöreniÖğrenciler Abyi Öğreniyor Projesi Ödül TöreniÖğrenciler Abyi Öğreniyor Projesi Ödül TöreniÖğrenciler Abyi Öğreniyor Projesi Ödül TöreniÖğrenciler Abyi Öğreniyor Projesi Ödül TöreniÖğrenciler Abyi Öğreniyor Projesi Ödül TöreniÖğrenciler Abyi Öğreniyor Projesi Ödül TöreniÖğrenciler Abyi Öğreniyor Projesi Ödül TöreniÖğrenciler Abyi Öğreniyor Projesi Ödül TöreniÖğrenciler Abyi Öğreniyor Projesi Ödül TöreniÖğrenciler Abyi Öğreniyor Projesi Ödül TöreniÖğrenciler Abyi Öğreniyor Projesi Ödül TöreniÖğrenciler Abyi Öğreniyor Projesi Ödül TöreniÖğrenciler Abyi Öğreniyor Projesi Ödül TöreniÖğrenciler Abyi Öğreniyor Projesi Ödül Töreni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.