KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mehmet Ferhat Koçarslan ile Öncüpınar İlk ve Ortaokulu "Okulum Temiz Belgesi" Aldı.

   Bakanlığımız ile Türk Standartları Enstitüsü (TSE) arasında, 27 Temmuz 2020 tarihinde imzalanan "Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyonu Önleme İş Birliği Protokolü" kapsamında, hijyen şartlarının geliştirilmesi, enfeksiyon önleme ve kontrol süreçlerinin tutarlı, geçerli, güvenilir, tarafsız bir anlayışla sürdürülen "Okulum Temiz Belgelendirme" sürecinde Müdürlüğümüze bağlı Mehmet Ferhat Koçarslan İlkokulu, Öncüpınar Ortaokulu ve Öncüpınar İlkokulu ilimizde "Okulum Temiz Belgesi"ni almaya hak kazanmışlardır.
Mehmet Ferhat Koçarslan ile Öncüpınar İlk ve Ortaokulu

 

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin AKKURT tarafından Okul Müdürleri Muhiddin YILMAZ ve Ülken ÇELİK' e belgeleri takdim edilmiştir.  

 

    İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet AKKURT, bu süreçte başarılı bir eğitimin yanında sağlıklı ve güvenli bir eğitiminde önemli olduğunu, önceliklerimizi bu doğrultuda belirleyerek ve çalışmalarımızı bu bağlamda sürdürmemiz gerektiğini belirterek "Okulum Temiz Belgesi"nin önemli olduğunu vurgulamışlardır.

    İl Milli Eğitim Müdürümüz, belge alamaya hak kazanan Okul Müdürlerini tebrik ederek, bu süreçte başarılı çalışmaları ve gösterdikleri gayretlerinden dolaya diğer okullara örnek olması temennisinde bulunmuşlardır.

05-10-202005-10-202005-10-202005-10-2020Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.