KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“KİTAP TOPLAMA KAMPANYASI”

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İYAD (İnsani Yaklaşımlar ve Araştırma Derneği) arasında yapılan protokol kapsamın başlayan  tamamlandı ve İYAD tarafından toplanan kitapların teslim töreni gerçekleştirildi.
“KİTAP TOPLAMA KAMPANYASI”

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İYAD (İnsani Yaklaşımlar ve Araştırma Derneği) arasında yapılan protokol kapsamın “Kitap Toplama Kampanyası” başlatılmış, bu kapsamda İYAD tarafından marketlere stantlar kurulmuştu. Buralarda toplanan kitaplar ve kampanyaya destek olan kişi ve kurumların verdiği kitaplar düzenlenen törenle il milli eğitim müdürlüğüne teslim edildi.

 

Aslanbey ilkokulunda gerçekleştirilen törende İYAD başkanı Mahmut SELÇUK toplan kitapları il milli eğitim müdürü Hasan ASLAN’a teslim etti.  İl milli eğitim müdürü ASLAN teslim alınan kitapların tasnif edileceğini ve akabinde seviyelerine göre öncelikle köy okullarından başlamak üzere dağıtılacağını dile getirdi.

İl milli eğitim müdürü Hasan ASLAN, Müdür Yardımcısı Ali KALLİ, Musabeyli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mecit ÖZDAĞ,  İYAD başkanı Mahmut SELÇUK, İYAD yönetim kurulu üyeleri, Prof. Dr. Nazım ŞEKEROĞLU, Prof Dr. H. Mustafa PAKSOY, Belediye meclis üyesi Ecz. Hamdi ÖZKAPTAN, Belediye Proje ve Etüt Müd. Hüseyin ERKMEN,  Serhan DİYARBAKIRLI, Başaran KARAKUŞ ile dernek üyelerinin katıldığı programda kampanyaya destek olan kişilere İYAD tarafından plaket takdim edildi.

 

 Program sonunda İl milli eğitim müdürü Hasan ASLAN: “Güzel bir sosyal sorumluluk çalışması yapan İYAD’a teşekkür ediyor böyle güzel çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.