KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KİLİS'TE BİLİM VE SANAT: DÜN, BUGÜN, YARIN

Kilis İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve yürütücülüğünü Kilis Bilsem'in yaptığı "Kilis'te Bilim ve Sanat: Dün, Bugün, Yarın" isimli Bilim Şenliği 10-11-12 Haziran'da...
KİLİS'TE BİLİM VE SANAT: DÜN, BUGÜN, YARIN

"4007-TÜBİTAK  Bilim Şenlikleri Destekleme Programı" kapsamında Kilis İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve yürütücülüğünü Kilis Bilim ve Sanat Merkezi 'nin yaptığı 119B408 proje numaralı "Kilis'te Bilim ve Sanat: Dün, Bugün, Yarın" isimli Bilim Şenliği 10-11-12 Haziran 2021 tarihlerinde  Kilis Bilim ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

10 Haziran Perşembe günü saat 10.00'da açılışı yapılacak olan ve üç gün sürecek  Bilim Şenliğinde, zenginleştirilmiş eğitim programları geliştirme konusunda uzman olan eğitimcilerin liderliğinde, 51 atölye, 4 söyleşi, sergiler, robot yapımı, gökyüzü gözlemi gibi etkinlik ve gösterilerin yanında işbirliği yapılan kurum ve kuruluşlara ait stantlar da yer alacak.

İçinde bulunduğumuz pandemi süreci dolayısıyla gerekli önlemlerin alındığı şenlikte, anasınıfı, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik olarak açılacak atölyelere katılım  için  www.kilistebilimvesanat.com adresinde yer alan başvuru bölümüne girilerek seçilecek atölyeye ait formun doldurulması gerekmektedir.

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.