KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kilis Valisi Sayın İsmail ÇATAKLI TEOG Birincilerini Makamında Kabul Etti.

Kilis Valisi Sayın İsmail ÇATAKLI  TEOG Birincilerini Makamında Kabul Etti.

 

       Kilis Valisi Sayın İsmail ÇATAKLI , İl Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ, Müdür Yardımcımız Mahmut KESİKMİNARE, Şube Müdürümüz Ercan ÖZER, TEOG birincilerimizin okul müdürleriyle öğretmenleri   ve TEOG ‘da 120 sorudan 120’sini  doğru cevaplayarak Türkiye Birincileri arasına girmeyi başaran öğrencilerimiz; Süleyman Demirel Ortaokulundan Melih Furkan DIRDIROĞLU ve Hale Nur AKDENİZ, Musabeyli Yatılı Bölge Ortaokulundan Celal ÇELEBİ ve Leyla ÖZDEMİR, Mercidabık Ortaokulundan Saadet Büşra Gül ZÜMRÜT ve Ceyda Nur KOYUNCU, Final Ortaokulundan Mustafa Kaan BALKAN, Melike DOĞAN, İbrahim Selim KARASLAN ve Esma BAYRAMOĞULLARI Yedigöz Ortaokulundan Hatice ASLAN’ ı makamında kabul etti. Öğrencilerimize;  “Düzenli , disiplinli çalışmaya devam ederseniz bu başarılarınızın devamı gelecektir. Başarıya giden yolu öğrendiğinizi görmekteyim. Çalışma programınızı aksatmadan uygulayın. İnşallah ileriki yıllarda da ilimizi gururlandırmaya devam edersiniz. Bu başarınızdan dolayı sizleri ve emeği olan herkesi kutluyorum…” İfadelerini kullandı.

      Sonrasında Valimiz öğrencilerimizi tek tek tebrik ederek başarılarının devamını diledi ve  öğrencilerimize hediye verdi.

07-06-201707-06-201707-06-201707-06-2017

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.