KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kilis Valiliği, 7 Aralık Üniversitesi ve Müdürlüğümüz arasında arsa tahsisi protokolü imzalandı.

Valimiz Sayın Recep SOYTÜR, Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.Dr. Mustafa Doğan KARACOŞKUN ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin AKKURT'un katılımıyla, eğitim ve öğretim gelişimine katkı sağlamak amacı ile Kilis Valiliği, 7 Aralık Üniversitesi ve Müdürlüğümüz arasında karşılıklı arsa tahsisinin protokolü imzalandı.
Kilis Valiliği, 7 Aralık Üniversitesi ve Müdürlüğümüz arasında arsa tahsisi protokolü imzalandı.

 

  İmzalanan protokol kapsamında Müdürlüğümüze ait Karataş Kampüsü yanında bulunan Mehmet Sanlı Sağlık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi binası ve arsası Üniversitemize tahsis edilirken Üniversitemize ait Mercidabık Kampüsü Ziraat Fakültesi karşısındaki 2 arsa 22 bin metrekare alanın Müdürlüğünüze tahsisi planlanmıştır. Kilis 7 Aralık Üniversitesi tarafından tahsis edilen arsalara 4 okul yapılması planlanmaktadır.

 

  Valimiz Sayın Recep SOYTÜRK'ün katılımıyla imzalanan protokolle birlikte eğitim ve öğretimin gelişimine katkı sağlamak, Kilis'teki okul ihtiyacını gidermek amaçlanmıştır. Kilis halkımıza hayırlı olsun.

 

 

02-12-202002-12-2020

 

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.