KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kilis Bilim ve Sanat Merkezinden Siper Maske Üretimi.

           Dünyada insan hayatı açısından  tehlikeli boyutlara gelen  yeni tip coronavirüs (Covid 19)  salgını önlemleri kapsamında Kilis Bilim ve Sanat Merkezi, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde, süreçte büyük bir fedakarlıkla hizmet veren sağlık çalışanlarına yönelik üretimine başlamış olduğu yüz koruyucu siper maskelerinden tamamlamış olan ürünleri Kilis Devlet Hastanesi yetkililerine teslim etti.
Kilis Bilim ve Sanat Merkezinden Siper Maske Üretimi.

 

           İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin AKKURT: " İl Müdürlüğü olarak bu süreçte gerek maske gerek diğer malzemelerin üretimi noktasında ar-ge çalışmalarımızı yaparak üzerimize düşen ne varsa yerine getireceğiz. Üretilen siperleri bu süreçte fedakârca çalışan sağlık çalışanlarımıza ücretsiz ulaştıracağız. İl Sağlık  Müdürlüğümüzle koordineli bir şekilde süreci yöneteceğiz. Böyle bir çalışmanın yapılması son derece gurur verici.  Sürece katkı veren, Bilim ve Sanat Merkezimizde (BİLSEM) görev alan yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum" dedi.

       İl Sağlık Müdürlüğünden Mehmet ÖZTİN ve Kilis Devlet Hastanesi'nden Havva YÜKSEL' de bu süreçte toplum olarak sağlık çalışanlarına gösterilen teveccühten memnuniyetlerini dile getirerek İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve Bilim ve Sanat Merkezi Müdürlüğüne  teşekkürlerini dile getirdiler.

 01-04-202001-04-202001-04-202001-04-2020

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.