KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLİMİZDE OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

    Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve Eşleri Emine ERDOĞAN Hanımefendinin tüm Türkiye genelinde başlattığı okuma yazma seferberliği İlimizde de büyük ilgi görmeye devam ediyor.
İLİMİZDE OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin POLAT ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hasan YİĞİT, Türkiye genelinde başlatılan okuma yazma seferberliği kapsamında İlimiz Cemil Çetin İlkokulu’nda açılan kursları ziyaret ettiler. Kursiyerler ile bir araya gelen İl Müdürümüz kursiyerlerle sohbet ederek onların heyecanlarına yakından tanıklık etti. “Kursiyerlerimizdeki heyecan, okuma yazma öğrenme hevesleri bizleri de fazlasıyla memnun etti. İlimizde 60 civarı kurs açtık. Bu kurslara yaklaşık bin kişi katıldı ve kurslar aralıksız devam etmektedir. Amacımız, İlimizde okuma yazma bilmeyen tek bir kişinin bile kalmamasıdır.” diyen İl Müdürümüz İlimizde tüm okuma yazma bilmeyen vatandaşlarımızı Kilis Halk Eğitimi Merkezindeki kurslara ve evlerine en yakın okullarımıza müracaat etmeye davet etti.

 

 

17-04-201817-04-201817-04-201817-04-2018

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.