KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLİMİZ VALİSİ SAYIN RECEP SOYTÜRK ÖĞRENCİLER İLE BERABER EBA DESTEK NOKTALARINDA CANLI DERSTE

İLİMİZ VALİSİ SAYIN RECEP SOYTÜRK ÖĞRENCİLER İLE BERABER EBA DESTEK NOKTALARINDA CANLI DERSTE

 

İlimiz Valisi Sayın Recep SOYTÜRK ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin AKKURT ilimizde  hizmete yeni açılan  EBA Destek noktalarında incelemelerde bulundular. Öğrenciler ile beraber canlı derslere katıldılar.

 

Sayın Valimiz SOYTÜRK  öğrencilerle yaptığı sohbette; öğretmenlerle birlikte, EBA Destek noktalarının eğitim-öğretimin paydaşı olarak bu sürece katkı sağlayan önemli bileşen olduğunu ve bu mekanların aktif kullanılması gerektiği konusunda tavsiyelerde bulundu.

 

"Bilindiği üzere Covid-19 tüm dünyayı etkilediği gibi ülkemizi de etkilemektedir. Bu süreçte karlı çıkmanın yolu teknolojik alt yapı ile donatılan EBA Destek noktalarının sizlerin katkı ve desteği ile bu dezavantajlı durumu avantajlı hale getirebilir." dedi

 

 İl Müdürümüz Sayın Mehmet Emin AKKURT, "Bakanlığımız tarafından oluşturulan EBA Destek noktalarının yüz yüze eğitimden mahrum kalan öğrencilerin ve okullarımızın büyük bir eksikliği gidermiştir. Bundan dolayı Bakanlığımıza ve diğer paydaşlara şükranlarımı arz ediyorum." dedi. 26-03-202126-03-202126-03-2021

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.