KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimiz Hacı Mehmet ve Nimet Erman Zeytçioğlu Ortaokulu Öğrencileri Bocce’de Türkiye Birincisi Oldu

    Antalya Kemer’de yapılan toplamda 1300 sporcunun katıldığı Bocce Türkiye şampiyonasında; Yıldızlar kategorisinde toplamda 200 sporcu yarışmıştır. Zeytçioğlu Spor Kulübü sporcusu Muhammed Resul KESKE eleme sistemiyle yapılan müsabakalarda rakiplerine hiç yenilmeyerek İlimize Bocce branşında ilk Türkiye birinciliğini getirmişlerdir
İlimiz Hacı Mehmet ve Nimet Erman Zeytçioğlu Ortaokulu Öğrencileri Bocce’de Türkiye Birincisi Oldu

 

  Toplamda 30 takımın yarıştığı küçükler müsabakalarında 3’lü takımlarda ilk defa yapılan Türkiye şampiyonasında takımımız sporcuları Furkan ÜNAL, Hüseyin İSBİR, Mustafa Kahraman PEHLİVAN hem Türkiye’nin küçükler kategorisinde hem de İlimizin ilk şampiyonları olmuşlardır. 

  Bu bağlamda, Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Remzi ARKALTI, Bocce İl Temsilcisi Mehmet AKDAĞ ve Hacı Mehmet ve Nimet Erman Zeytçioğlu İlköğretim Okulu Spor Kulübü yöneticileri Fatih KİRDOK, Mustafa BÜYÜKÇAM ve Okul Müdürü Gönül ÇELEN Antalya’da yapılan Türkiye Bocce Şampiyonasında hem ferdi olarak hem de takımlarda toplamda 2 ayrı Türkiye birinciliği getiren öğrenciler ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ’ü ziyaret ettiler.

  Bu ziyaretten ve İlimize yaşattıkları bu gururdan dolayı öğrencileri kutlayan İl Müdürümüz, başarı gösteren öğrencilere hediye verdi.

 

19-04-201819-04-201819-04-2018

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.