KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Sayın Mehmet Emin AKKURT Okul ve Kurum Müdürleri ile Çevrimiçi Toplantı Yaptı

İl Müdürümüz Sayın Mehmet Emin AKKURT Okul ve Kurum Müdürleri ile Çevrimiçi Toplantı Yaptı

 

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin AKKURT, 2021-2022 eğitim öğretim yılı hazırlıkları kapsamında il genelindeki okul ve kurum müdürleri ile çevrim içi toplantı yaptı. Toplantıya müdürlüğümüz yöneticileri, İlçe milli eğitim müdürleri ile okul ve kurum müdürleri katıldı.

 

 Müdürümüz Sayın Mehmet Emin AKKURT toplantıda  yeni eğitim öğretim yılının sağlıklı, huzurlu, başarılı bir şekilde yürütülmesi için atılacak adımlar ve yüz yüze eğitimde dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgilendirmeler yaptı ve okul ve kurum müdürlerinden  yüz yüze eğitim  kapsamında yapılan çalışmalar, hijyen ve temizlik malzemelerinin tedariği, okul ve kurumların bakım onarım ihtiyaçları , öğretmen ve personel ihtiyaçları , Yurt- pansiyon durumları,  PCR testi uygulanması, aşılanma oranları, destekleme ve yetiştirme kursları ile ilgili bilgi aldı.

 

Toplantı sonunda Müdürümüz Sayın AKKURT "Yeni Eğitim Öğretim yılının sağlık ve başarılarla geçen bir eğitim öğretim yılı olmasını diliyor, hep birlikte her türlüğü zorlukların el birliğiyle aşılacağı inancıyla emek ve öz verili çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum." diyerek iyi dilek ve temennilerini ifade etti.

22-09-202122-09-202122-09-2021

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.