KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Mehmet Emin AKKURT'un Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

İl Müdürümüz Mehmet Emin AKKURT'un Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

 

Kıymetli Meslektaşlarım,

 

İstikbale güvenle bakan ve bu yolda fedakârca çalışan sizler, Ülkemiz için daima umut ve dinamizm kaynağısınız. İnsan sevgisini hiçbir zaman yitirmeyen, ideallerini asla kaybetmeyen, dünyadaki gelişmelere açık, daima kendini yenileyen siz değerli öğretmenlerimiz sayesinde, güçlü Türkiye için güçlü nesiller yetişecek ve bu nesillerle birliğimizi, dirliğimizi, varlığımızı ilelebet sürdüreceğiz.

 

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı yetiştiren, onları evrensel bilgiyle buluşturmanın yanında Devletimizi ve milletimizi bir adım daha ileriye taşımak gayesiyle gönüllere dokunan, yerli, milli, manevi ve ahlaki değerlerimizin çocuklarımızda hayat tarzı olarak vücut bulmasına da vesile olan kıymetli öğretmenlerimize çok şey borçluyuz.

Bu duygu ve düşüncelerle; İlimizde ve Ülkemizin her köşesinde görev yapan tüm öğretmenlerimizin "Öğretmenler Gününü" tekrar içtenlikle kutluyor, Başta Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK'ü, görevi başında şehit olmuş aziz eğitim şehitlerimizi ve ebediyete irtihal etmiş öğretmenlerimizi saygıyla, minnetle ve rahmetle anıyorum. Emekli olmuş değerli öğretmenlerimize sağlık, afiyet ve huzur dolu yıllar diliyorum.

 

Mehmet Emin AKKURT          

İl Milli Eğitim Müdürü           

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.