KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ’den Musabeyli İlçesine Ziyaret

       İl Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ Musabeyli Kaymakamı Ertuğrul AVCI’yı ziyaret etti ve ardından yapımı devam eden okul inşaatlarını yerinde inceledi.
İl Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ’den Musabeyli İlçesine Ziyaret

 

 

      İl Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ İlimiz Musabeyli ilçesinde yapımı devam eden okul inşaatlarını ve yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

      Öncelikle  Musabeyli Kaymakamı Ertuğrul AVCI’yı makamında ziyaret eden İl Müdürümüz  daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne giderek Musabeyli ilçesinin eğitim-öğretim durumu ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

      Akabinde İl Müdürümüz , İlçe Kaymakamı Ertuğrul AVCI ve İlçe Meclis üyeleri ile birlikte yapımı devam eden 18 derslikli İlkokul inşaatına giderek, inşaat müteahhiti ve teknik personel eşliğinde incelemelerde bulundu. Burada inşaat firma yetkililerinden çevre düzenlemesi, okul bölümleri ve yeşil alanlar ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.  İl Müdürümüz, Okul inşaatının en kısa sürede bitirilmesi için çalışmaların hızlandırılmasını ve bu konuda titizlik gösterilmesini belirtti.

 

15-03-201815-03-201815-03-201815-03-2018

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.