KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ İlimiz Refik Halit Kertmen İlkokulu ve Ortaokulu’nu Ziyaret Etti

İl Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ’ün, okul ziyaretleri devam ediyor.
İl Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ İlimiz Refik Halit Kertmen İlkokulu ve Ortaokulu’nu Ziyaret Etti

 

              Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ’ün, Müdür Yardımcısı Hüseyin POLAT ve Şube Müdürü İbrahim YAĞCI ile birlikte Refik Halit Kertmen İlkokulu/Ortaokulu’nu ziyaret etti. İl Müdürümüz okulda  incelemelerde bulundu. Sınıflara tek tek girip, derslere iştirak ederek, öğrencilerle sohbet etti. İl Müdürümüz öğrenciler ile yaptığı sohbette okulun, okumanın önemi ile ilgili tavsiyelerde bulundu.

 

Müdürümüz daha sonra Okul yöneticileri ve öğretmenlerle toplantı yaparak; okul yönetiminden ve öğretmenlerden, yapılan çalışmalar, etkinlikler ve okulun başarı durumuyla ilgili bilgi aldı.

 

Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ; okul yöneticileri ve öğretmenlerle yaptığı konuşmada; Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitimi için devletimizin seferber ettiği her türlü imkânın öğrencilerimiz için sonuna kadar kullanılması gerektiğini belirtti. Öğrencilerimize öncelikle iyi ve güzel davranışlar kazandırmalıyız. Bunun için  öğretmenlerimizin öğrencilerimize rol model olması gerektiğini dile getirdi.

 

06-04-201806-04-201806-04-2018

 

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.