KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET EMİN AKKURT'UN YARIYIL TATİLİ MESAJI.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET EMİN AKKURT'UN YARIYIL TATİLİ MESAJI.

   Sevgili Öğrenciler;

  Dünyayı ve bizi de kasıp kavuran salgın nedeniyle okullarınızdan uzakta gördüğünüz eğitimde 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı birinci dönem boyunca ortaya koyduğunuz gayret ve çalışmalarınız için teşekkür ediyorum. Umudunuzu, cesaretinizi, inancınızı ve kendinize olan güveninizi diri tutarak tatilinizi iyi geçirin. Bizler sizleri çok özledik. Biliyoruz ki sizler de bizleri, okullarınızı, arkadaşlarınızı ve öğretmenlerinizi çok özlediniz.

   Sevgili Veliler;

  Salgın nedeniyle öğrencilerimizin uzakta eğitim döneminde, çocuklarımız enerjilerini sizlere yansıttılar. Yoruldunuz, sabrettiniz, onlara destek oldunuz ve öğrencilerimizin eğitimlerine gösterdiğiniz ilgi ve alaka, onlarla birlikte geçireceğiniz zaman, onlara göstereceğiniz anlayış, vereceğiniz sevgi ve her daim yanlarında olduğunuzu hissettirmeniz çocuklarımızın başarılarını arttıracak ve yarınlara emin adımlarla yürümelerinde etkin rol oynayacaktır. Sizin desteğiniz olmadan bu yolu yürüyemezdik. Bunun bilinci içerisinde sizlere çok teşekkür ediyorum.

   Sevgili Meslektaşlarım;

  Büyük bir özveri ile üreterek, dönüştürerek, öğrenerek ve uygulayarak geçirdiğiniz bir dönemin daha sonuna geldik. Evlerinizi okula, sınıflara çevirdiniz. Öğrencilerimizi sanal ortamdan da olsa evlerinize misafir ettiniz. Bunun için size şükranlarımızı arz ediyoruz. Biliyorum ki öğrencilerimiz kadar sizler de okulların açılacağı günü iple çekmektesiniz. Yarınlarımızın teminatı öğrencilerimiz için gösterdiğiniz üstün gayretten dolayı hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyor, öğrencilerimizle yüz yüze eğitime geçeceğimiz günlere en kısa sürede kavuşmayı ben de sizler gibi en kalbi duygularımla temenni ediyorum.

  2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı ara tatil sonrasında kaldığımız yerden, aynı azim ve kararlılıkla devam etmek üzere hepinize iyi tatiller diliyorum.

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.