KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Abdurrahman SEVGİLİ’den Tebrik

Romanya Güreş Federasyonu tarafından  yapılan Stefan Rusu& Ioan Popovici Turnuvası´nda Türkiye´yi temsil eden Yıldız Kızlar Güreş Milli Takımı sporcusu 40 kiloda Cansu Yılmaz bronz madalya kazanarak Türkiye´yi ve Kilis´i en iyi şekilde temsil etti.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Abdurrahman SEVGİLİ’den Tebrik

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Abdurrahman SEVGİLİ M.H.Ö.C Ticaret ve Meslek Lisesi öğrencisi olan ve aynı zamanda Yıldız Kızlar Güreş Milli Takım Sporcu’su olan Cansu YILMAZ’ı onu güreşe teşvik eden H.M ve N.E.Z okul müdiresi Gönül ÇELEN’i ve Cansu’ya desteğini hiçbir zaman esirgemeyen M.H.Ö.C Ticaret ve Meslek lisesi müdürü M. Ercan ÖZER makamında ağırladı.İl müdürümüz Sayın SEVGİLİ öğrencimizin gösterdiği üstün başarıdan dolayı tebrik ederek kurumumuz adına milli sporcumuza altın hediye etti. Müdürümüz:‘’Bu başarı artık bize yetmiyor Cansu Dünya birinciliği bekliyoruz senden’’dedi.Bu başarının tüm Türkiye’ye örnek olması temennisinde bulunarak ve böyle yeteneğe sahip tüm öğrencilerimizin destekçisi olduğunu belirterek  genç sporcuyu ve okul müdürlerini uğurladı.

GüreşçiGüreşçiGüreşçi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.