KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Okul Ziyaretlerinde bulundu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Okul Ziyaretlerinde bulundu
İl Milli Eğitim Müdürümüz Okul Ziyaretlerinde bulundu

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ Öncüpınar Konteyner’da bulunan Selam İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Ziyaret esnasında sınıfları gezen müdürümüz öğrencilerle sohbet etti.

      Selam İmam Hatip Ortaokulu’nun öğretmenleriyle toplantı yaptı.

Müdürümüz toplantıda ‘’Bizim misafirimiz olan, Suriyeli öğrencilere Türkçe öğrenmeleri, okuma ve yazmalarını geliştirmeleri için öğrencilere destek olunması aynı zamanda birlikte yaşama kültürünün geliştirilmesi için değerler eğitimi üzerinde durulması gibi hususlarda genel bilgilendirme yaptı.’’

     Daha sonra Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’ni ziyaret etti.  Öğrencilerle sohbet eden  müdürümüz ardından toplantı salonunda okul müdürü ve öğretmenler toplantı yapıp durum değerlendirmesinde bulundu.

     Engelli öğrencilerin topluma kazandırılmasıyla ilgili neler yapılabileceği hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Müdürümüz ALAGÖZ ;

´´Biz hem öğretmeniz hem de öğrencilerimize anne, baba, abi, ablayız. Özellikle bu öğrencilerimizin tüm sorunlarıyla ilgilenmemiz hem asli hem de vicdani görevimizdir.´´ dedi.

 

10-01-2018

10-01-201810-01-2018 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.