KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin AKKURT, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

    Türkiye Büyük Millet Meclisinin  açıldığı gün, bağımsızlığa ulaşma yolunda Türk Ulusu'nun kendi azim ve iradesine inanarak başlattığı var olma mücadelesinin en önemli adımıdır. Bu özel gün, geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımıza, gençlerimize, ülkemize ve milletimize kutlu olsun.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin AKKURT, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

   Covid-19 tedbirleri kapsamında evimizde kaldığımız bu sürede -halkımızı #yüzyıllaryaşa23nisan sloganıyla evlerimizi süslemek, balkonlarımızı bayraklarla donatmak ve 23 Nisan akşamı saat 21:00 da balkonlarımızdan İstiklal Marşımızı okumaya davet ediyorum. Sağlığımız için evlerimizde olmamız bu kutlu günü coşkuyla kutlamaya engel değildir.  Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, güzelliklerle dolu bir çocukluk geçirmeleri için sahip oldukları hakların farkındalığı ile daha nice bayramlar yaşayabilmeleri yolunda çabamızı hiç eksik etmeyeceğiz. Şartlar ne olursa olsun, coşkumuzu, neşemizi ve umudumuzu asla kaybetmeyeceğiz.  Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal ve aziz şehitlerimizi, gazilerimizi; saygı, şükran ve minnetle anıyor, milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 100. Yılını en içten dileklerimle kutluyorum.

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.