KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ İstanbul’da Geçici Koruma Altında Bulunan Suriyeli ve Yabancı Uyruklu Öğrencilerin Eğitim Hizmetlerine Yönelik Koordinasyon Toplantısı’na katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ  İstanbul’da Geçici  Koruma Altında Bulunan Suriyeli ve Yabancı Uyruklu Öğrencilerin Eğitim Hizmetlerine Yönelik Koordinasyon Toplantısı’na katıldı.

      Ülkemizde geçici koruma kapsamında bulunan Suriyeli ve yabancı uyruklu öğrencilere yönelik Bakanlığımıza bağlı okullar ve kurumlarda sunulan eğitim hizmetlerini iyileştirmek, karşılaşılan güçlüklere çözüm önerileri üretmek, fikir alışverişinde bulunmak, yabancı uyruklu öğrencilere yönelik yapılan projeleri ve Bakanlığımız birimlerinin hizmet alanındaki faaliyetlerini değerlendirmek amacıyla Müsteşar Yardımcısı Sayın Ercan DEMİRCİ başkanlığında; Bakanlığımız Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Ali Rıza ALTUNEL, Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif YILMAZ, Ortaöğretim Genel Müdürü Ercan TÜRK, Bakanlığımız birimlerinin Daire Başkanları, yabancı öğrencilerin yoğun bulunduğu illerin il milli eğitim müdürleri ve yabancı uyruklu öğrencilerin eğitimlerinden sorumlu il milli eğitim müdür yardımcıları  ve şube müdürlerinin katılımıyla İstanbul´da  koordinasyon toplantısı yapıldı. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ ve yabancı uyruklu öğrencilerin iş ve işlemlerinden sorumlu Müdür Yardımcımız Mahmut KESİKMİNARE katıldı. Toplantıda geçici koruma altında bulunan öğrencilerin hizmetleri ile ilgili genel değerlendirmelerde bulunuldu.

26-07-201726-07-201726-07-2017

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.