KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Abdurrahman SEVGİLİ Musabeyli İlçesi’nde İncelemelerde Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Abdurrahman SEVGİLİ,İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Murat KÜÇÜKOĞLU,Hanifi BAŞIBÜYÜK ve Şube Müdürleri Faruk ÖZDEMİR,Sema KORKMAZ ilimizin Musabeyli ilçesinde Eğitim-Öğretimin başlamasıyla okul ziyaretinde bulundular.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Abdurrahman SEVGİLİ Musabeyli İlçesi’nde İncelemelerde Bulundu.

Musabeyli ilçesine yapılacak olan İmam Hatip Lisesi pansiyonu ve spor salonu ile ilgili ilçe kaymakamı Sayın Ökkeş BEYAZ ile ‘’Değerlendirme Toplantısı’’yapıldı.İlçe merkezinde 75.Yıl İlk ve Orta Okulu,ilçeye bağlı 7 Göz Köyü İlkokulu ve Şenlikçe Köyü İlkokulu’nda incelemelerde bulunuldu.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Abdurrahman SEVGİLİ Musabeyli İlçesi8217nde İncelemelerde Bulundu.İl Milli Eğitim Müdürümüz Abdurrahman SEVGİLİ Musabeyli İlçesi8217nde İncelemelerde Bulundu.İl Milli Eğitim Müdürümüz Abdurrahman SEVGİLİ Musabeyli İlçesi8217nde İncelemelerde Bulundu.İl Milli Eğitim Müdürümüz Abdurrahman SEVGİLİ Musabeyli İlçesi8217nde İncelemelerde Bulundu.İl Milli Eğitim Müdürümüz Abdurrahman SEVGİLİ Musabeyli İlçesi8217nde İncelemelerde Bulundu.İl Milli Eğitim Müdürümüz Abdurrahman SEVGİLİ Musabeyli İlçesi8217nde İncelemelerde Bulundu.İl Milli Eğitim Müdürümüz Abdurrahman SEVGİLİ Musabeyli İlçesi8217nde İncelemelerde Bulundu.

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.