KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü, Öğretmen ve Öğrencilerden Alay Komutanı’na Ziyaret

İlimiz Mustafa Kın Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Karamelik Ortaokulu öğrencileri, Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçiğe hediyeleriyle destek verdi.
İl Milli Eğitim Müdürü, Öğretmen ve Öğrencilerden Alay Komutanı’na Ziyaret

   Kalbi vatan sevgisiyle atan öğrenciler, maddi ve manevi desteklerini göstermek için harçlıklarını biriktirerek aldıkları teknik malzemeler, çorap, bere gibi kişisel hediyeleri paketleyerek, şiirler ve dualar eşliğinde Afrin’de görev başında olan askerlerimize gönderilmek üzere İl Jandarma Alay Komutanı Albay Hakan BAŞAKLIGİL’e teslim ettiler.

   Öğrenciler, İL Milli Eğitim Müdürü Ahmet ALAGÖZ, Okul Müdürleri ve öğretmenler ile birlikte İl Jandarma Alay Komutanı Albay Hakan BAŞAKLIGİL’i makamında ziyaret ettiler.

  Bu anlamlı ziyaretten ve öğrencilerin duygulandıran ziyaretlerinden dolayı mutluluk duyduklarını ve son derece memnun olduklarını ifade eden Albay AŞAKLIGİL;  “İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet ALAGÖZ başta olmak üzere, Okul Müdürlerine, öğretmenlerimize, öğrencilerimize, ailelerine ve desteklerini Mehmetçik’ten hiç bir zaman esirgemeyen Kilis halkına teşekkür ederiz. Öğrencilerimizin askerlerimize gönderdikleri hediyeleri ve mektupları yerlerine en kısa sürede ulaştıracağız. Siz kıymetli öğrencilerimiz bu anlamlı hediye ve mektuplarınız ile Kahraman Mehmetçiklerimizin moral ve motivasyonuna katkıda bulundunuz. Sizlerle gurur duyuyoruz…” dedi.


09-03-201809-03-201809-03-2018

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.