KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman Sevgili Kilis Türk Hava Kurumu Şube Başkanı Ziyaret Etti

 İl Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman  Sevgili Kilis Şubesi Türk Hava Kurumu Başkanı Zekeriya Kaya’ya kurumlar arası işbirliği ziyaretinde bulundu.
İl Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman  Sevgili Kilis  Türk Hava Kurumu Şube Başkanı Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman  Sevgili kurum ziyaretçi defterine yazdı. Kilis Şubesi Türk Hava Kurumu Başkanı Zekeriya Kaya Kurumunu tanıtan bir konuşma yaptı. Ardından yardımcısı Mehmet Oğul, kurum ve faaliyetleri hakkında hazırladıkları sunumu yaparak katılımcıların sorularını yanıtladı. İl Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman  Sevgili Türk Hava Kurumu Kilis Şube Başkanı Zekeriya Kaya ilimizdeki okullarda fitre zarflarına yapılan yardımlardaki katılım oranı ve miktar doğrultusunda Gazi İlkokulu Müdürü Abdulhamit Oylumlu’ya, Süleyman Demirel Ortaokulu Müdürü Süreyya Kepekçi’ye, Hürriyet İlkokulu Müdürü Mahmut Kesikminare’ye, Yunus Emre İlkokulu Müdürü Mustafa Vurur’a katkılarından dolayı teşekkür ederek düzenlenen Teşekkür belgelerini takdim ettiler.

İl Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman  Sevgili kurumlar arası işbirliğinin öneminden bahsetti. Ziyaretlerinin çok verimli geçtiğini, tüm kurumların işbirliği içinde mal ve hizmet üretmesinin gerekli olduğunu,  Milli Eğitim Müdürüğü olarak bir çok kamu ve özel kurum ve kuruluşlarla işbirliği protokollerinin imzalandığını, protokolun iyi niyet beyanı olduğunu ve bunun içinin doldurulması için tüm gücümüzle çalışacağız dedi. İlimizde Türk Hava Kurumu ile ilgili olarak neler yapılabileceği konusunda beyin fırtınası yapılacağını ve Milli Eğitim Müdürülüğü ile Türk Hava Kurumu’nun işbirliği içinde çok güzel faaliyetlere imzaatacaklarını söyledi.Ziyaret katılımcıların Türk Hava Kurumu Başkan yardımcısı Mehmet Oğul’un kurumu Model Uçak atölyesini gezdirmesi ve buradaki model uçaklar hakkında bilgi vermesi ile sonlandırıldı.

25-12-201525-12-201525-12-201525-12-201525-12-201525-12-201525-12-201525-12-2015

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.