KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN BİRARADA

     Kilis Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman SEVGİLİ’nin ev sahipliğinde Gaziantep Milli Eğitim Müdürü Mustafa YANMAZ, Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ, Kahramanmaraş Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin AKKURT’un katılımlarıyla ilimiz ve bölgemizde yaşanan eğitim sorunları ve ortak çözüm önerileri ile ilgili toplantı yapıldı.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN BİRARADA

Gaziantep, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Kilis Milli Eğitim Müdürlerinin katılımları ile gerçekleştirilmesi planlanan “MİLLİ EĞİTİM VE SURİYELİ MİSAFİRLERİN EĞİTİMLERİ İLE İLGİLİ SORUNLAR VE ORTAK ÇÖZÜM ÖNERİLERİ” başlıklı bir toplantı planlandı.Toplantıya Kilis Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman SEVGİLİ’nin ev sahipliğinde Gaziantep Milli Eğitim Müdürü Mustafa YANMAZ, Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ, Kahramanmaraş Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin AKKURT  katıldı. Katılımcılar ilk olarak Kilis Milli Eğitim Müdürlüğünde karşılandı, daha sonra toplantının yapılacağı Kilis Mesleki ve Teknik  Anadolu  Lisesine geçildi.Burada yapılan toplantıda ilimizde ve bölgemizde karşılaştığımız eğitime dair sorunlar ve ortak çözüm önerileri istişare edildi. Toplantının ardından Kilis Valisi Süleyman TAPSIZ makamında ziyaret edildi.Öğle yemeğinin ardından ilimizde bulunan Elbeyli Beşiriye Konteyner Kent Ziyaret edildi. Konteyner Kent’ten sorumlu Elbeyli Kaymakamı Gülhani Ozan SARI tarafından konteyner kent  hakkında tanıtıcı bir sunum yapıldı.Daha sonra burada bulunan okullar ve sosyal tesisler gezildi. Ardından Öncüpınar Konaklama Tesisleri Eğitim Koordinatörü Seyfettin Çimen mihmandarlığında gezdirildi. Konteyner kent ziyaretlerinin akabinde İlimizde bulunan sahabelerden Şeyh Muhammed Bedevi Hazretleri’nin kabri ziyaret edildi. Kilis Öğretmenevi ve ASO da içilen çaylar eşliğinde günün değerlendirilmesi yapıldı ve daha sonra İl Milli Eğitim Müdürümüz toplantıya katılan misafirlere teşekkür ederek uğurladı.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN BİRARADAİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN BİRARADAİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN BİRARADAİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN BİRARADAİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN BİRARADAİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN BİRARADAİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN BİRARADAİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN BİRARADAİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN BİRARADAİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN BİRARADAİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN BİRARADAİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN BİRARADAİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN BİRARADAİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN BİRARADAİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN BİRARADAİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN BİRARADAİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN BİRARADAİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN BİRARADAİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN BİRARADAİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN BİRARADAİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN BİRARADAİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN BİRARADAİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN BİRARADAİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN BİRARADA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.