KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ´ün TEOG Ortak Sınavı İle İlgili Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ahmet Alagöz TEOG Ortak Sınavına Girecek Olan 8.Sınıf Öğrencilerine Başarılar Diledi.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ´ün TEOG Ortak Sınavı İle İlgili Mesajı

            23-24 Kasım 2016 tarihlerinde İlimiz genelinde yapılacak olan Merkezi Ortak Sınavlarına; İl merkezinde ve 3  İlçemizde, 37 okulda, toplam 2343, 8.sınıf öğrencimiz katılacaktır. Merkezi Ortak Sınavlar her gün üç ders olmak üzere 2 günde yapılacaktır.

 

Öğrencilerimizin hayatlarında önemli bir yeri olan Merkezi Ortak Sınavlar, liselere giriş için ilk adımdır. Yarınlarımızın teminatı olan öğrencilerimizin, uzun bir hazırlık döneminde azim ve çaba ile hazırlandıkları bu sınavda, başarılı olacaklarına inanmaktayım.

 

İl olarak kendi öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan Deneme Ortak Sınavı ilimiz genelinde uygulandı; bu deneme sınavının öğrencilerimizin başarılarına katkı sunacağını düşünüyorum.

 

Değerli Kilis´liler; sınav saatlerinde gürültü yapılmaması, korna çalınmaması, iş makinaları ve gürültü çıkartan diğer hususlardan kaçınılması öğrencilerimiz için önem arz etmektedir.

 

Öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimize ve ailelerine teşekkür ediyor, sınava girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum.

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.