KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinlikleri yarışması

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinlikleri kapsamında   Müdürlüğümüz tarafından ilkokul öğrencileri arasında "Çanakkale konulu RESİM, ortaokul   öğrencileri arasında Çanakkale Zaferi konulu ŞİİR" ile lise ve dengi okul öğrencileri   arasında "Çanakkalede Sen Olsaydın konulu KOMPOZİSYON "yarışması düzenlenecektir.   Yarışmaya katılımın sağlanması ve okulunuzda dereceye giren eserlerin 13 Mart   2015 tarihine kadarMüdürlüğümüze gönderilmesini önemle rica ederim.  

Tüm Okul Müdürlüklerinin Dikkatine

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinlikleri kapsamında Müdürlüğümüz tarafından ilkokul öğrencileri arasında "Çanakkale konulu RESİM, ortaokul öğrencileri arasında Çanakkale Zaferi konulu ŞİİR" ile lise ve dengi okul öğrencileri arasında "Çanakkalede Sen Olsaydın konulu KOMPOZİSYON "yarışması düzenlenecektir. Yarışmaya katılımın sağlanması ve okulunuzda dereceye giren eserlerin 13 Mart 2015 tarihine kadarMüdürlüğümüze gönderilmesini önemle rica ederim.

/meb_iys_dosyalar/2015_03/03085600_18mart.pdf

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 2828

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.