KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimizde ‘’Yönetici Gelişim ve DKAB Öğretmenleri Gelişim Programı’’ Konulu Söyleşi Gerçekleştirildi.

İlimizde ‘’Yönetici Gelişim  ve DKAB Öğretmenleri Gelişim Programı’’ Konulu Söyleşi Gerçekleştirildi.

 

  Din Öğretimi Genel Müdürlüğü’nün Yönetici Geliştirme Programı Kapsamında Kilis Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin AKKURT’un katılımıyla Söyleşi düzenlendi.

    İmam Hatip Lise ve Ortaokul yöneticilerinin katıldığı söyleşide ‘’Liderlik Kuramları, Yönetici Rolleri ve Tarzları, İletişim Becerileri ve Protokol Kuralları’’ gibi konular görüşüldü.

    Okullarımızın Eğitim-Öğretim ortamlarının her geçen gün daha da geliştiğine değinen İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin AKKURT öğrencilerimizin başarı durumlarının ilerletilmesi için ne gibi çalışmalar yapılacağıyla ilgili tavsiyelerde bulundu.

    İmam Hatip Okullarımızın genel sorunları ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü söyleşide Okul yöneticileriyle istişarede bulunuldu.

     Ayrıca DÖGEP Kapsamında yapılan söyleşide,  Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimiz ‘’İz Bırakan Eğitimciler’’ konulu sunum yaptılar.

     Söyleşi sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin AKKURT Sudan’dan getirdiği öğrencilerin Kur´an-ı Kerim´i ezberlemek için kullandıkları LÖH (Ahşap Levhaları) , Kız ve Erkek İmam Hatip Liselerine hediye etti.

08-01-201908-01-201908-01-2019

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 2828

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.