KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Destekleme ve Yetiştirme Kursları

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Başladı.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü Destekleme ve Yetiştirme Kursları

Bilindiği üzere 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılından itibaren destekleme ve yetiştirme kurslarımız faaliyetlerine başlamıştır. Bu kurslarımız hem mezun öğrencilerine hem de devam eden öğrencilerimize yöneliktir.Mezunlar,halk eğitim merkezleri üzerinden,öğrenimlerine devam eden öğrenciler ise örgün eğitim veren okullardan birine başvuru yapabilirler.Her hafta kazanım testleri ve her ay deneme sınavları bu kurs merkezlerimizde ücretsiz olarak yapılacaktır.

Bu bağlamda ilimiz merkez ve ilçelerinde destekleme ve yetiştirme kursuna yönelik 48 okulda ve 2 halk eğitim merkezinde olmak üzere toplam 50 kurumda bu kurslar açılmıştır. Kurslar,3 Ekim 2015 itibariyle başlamış olup, kayıtlar ise 9 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecektir.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Destekleme ve Yetiştirme Kurslarıİl Milli Eğitim Müdürlüğü Destekleme ve Yetiştirme Kurslarıİl Milli Eğitim Müdürlüğü Destekleme ve Yetiştirme Kurslarıİl Milli Eğitim Müdürlüğü Destekleme ve Yetiştirme Kurslarıİl Milli Eğitim Müdürlüğü Destekleme ve Yetiştirme Kursları.

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 2828

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.