KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırsever İşadamı’ndan Kilis’e İlkokul

Dilek Ecza Deposu İthalat İhracat Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Zeki TAŞÇI tarafından 18 derslikli İlkokul yaptırılacak.
Hayırsever İşadamı’ndan Kilis’e İlkokul

İl Milli Eğitim Müdürümüz Abdurrahman SEVGİLİ, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Zeki TAŞÇI ve Genel Müdür Yard. Dilek TAŞÇI’yı Makamında ağırladı.Daha sonra Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Zeki TAŞÇI ve Genel Müdür Yard. Dilek TAŞÇI ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Abdurrahman SEVGİLİ’yi makamında kabul eden Valimiz Sayın Süleyman TAPSIZ, ilkokulun yapımı ile ilgili protokolün imzalandığını belirtti. Valimiz Sayın Süleyman TAPSIZ, BU KONUDA Dilek Ecza Deposu İthalat İhracat Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Zeki TAŞÇI ve Genel Müdür Yard. Dilek TAŞÇI’ya teşekkür ederek,yapılacak olan ilkokulun Kilis’e ve eğitim camiasına hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

Valimiz Sayın Süleyman TAPPSIZ, daha sonra misafirlerle birlikte okulun yapılacağı alana geçerek orada incelemede bulundu.

Hayırsever İşadamından Kilise İlkokulHayırsever İşadamından Kilise İlkokul

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.