KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Sultan Mehmet Derneği Belge ve Ödül Töreni

Fatih Sultan Mehmet Derneği tarafından, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yabancı Öğrencilere Yönelik Eğitim-Öğretim Hizmetlerinden sorumlu Şube Müdürü Mahmut KESİKMİNARE’ nin katılımıyla 11.07.2015 tarihinde belge ve ödül töreni yapıldı.
Fatih Sultan Mehmet Derneği Belge ve Ödül Töreni

Fatih Sultan Mehmet Derneği tarafından 11.07.2015 tarihinde düzenlenen törende üstün başarı göstermiş öğrencilere Dikiş, Kur’an-ı Kerim öğrenme belgelerini İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yabancı Öğrencilere Yönelik Eğitim-Öğretim Hizmetlerinden sorumlu Şube Müdürü Mahmut KESİKMİNARE takdim etti ve belge alan öğrencileri başarılarından dolayı kutladı.

Fatih Sultan Mehmet Derneği Belge ve Ödül TöreniFatih Sultan Mehmet Derneği Belge ve Ödül TöreniFatih Sultan Mehmet Derneği Belge ve Ödül TöreniFatih Sultan Mehmet Derneği Belge ve Ödül TöreniFatih Sultan Mehmet Derneği Belge ve Ödül TöreniFatih Sultan Mehmet Derneği Belge ve Ödül TöreniFatih Sultan Mehmet Derneği Belge ve Ödül TöreniFatih Sultan Mehmet Derneği Belge ve Ödül Töreni

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.