KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Emekliye Ayrılan Şube Müdürümüz Şehri KARACOŞKUN’a Plaket Töreni Düzenlendi.

     İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde hizmet etmiş olan Şube Müdürü Şehri KARACOŞKUN, memuriyet süresini doldurarak emekli oldu.
Emekliye Ayrılan Şube Müdürümüz Şehri KARACOŞKUN’a Plaket Töreni Düzenlendi.

 

 

   Düzenlenen plaket törenine Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan KARACOŞKUN, İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet ALAGÖZ, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve Halk Eğitim Merkezi Müdüresi Rukiye TOY katıldı.

   İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet ALAGÖZ; emekli olan Şube Müdürü Şehri KARACOŞKUN’a çalışmalarında göstermiş olduğu çaba ve gayretlerinden dolayı teşekkür ederek, emeklilik hayatında huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hayat diledi.

  KARACOŞKUN ise yaptığı konuşmada; “ Milli Eğitim Müdürlüğü’nde çalıştığım süre zarfında yaşadığım anıları ve mesai arkadaşlarımı unutmayacağım. Buradaki görevim sürecinde desteklerini esirgemeyen herkese, başta Milli Eğitim Müdürümüze ve tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum .” dedi.

   İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet ALAGÖZ, Şehri KARACOŞKUN’a vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.

 

01-03-2018

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.