KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ELBEYLİ BARINMA MERKEZİ’NDE KÜTÜPHANE AÇILIŞI YAPILDI

  İlimiz Elbeyli İlçesi Barınma Merkezi’nde Kütüphaneler Haftası dolayısıyla Gençlik Merkezi ve Kütüphane açılışı yapıldı.
ELBEYLİ BARINMA MERKEZİ’NDE KÜTÜPHANE AÇILIŞI YAPILDI

 

    Vali Yardımcısı Hakan Yavuz ERDOĞAN, Elbeyli Kaymakamı İbrahim Halil TOPRAK, İl Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ, KYK İl Müdürümüz Cengiz KORKMAZ, Maarif Müfettişler Başkanı M.Ali GÜNEŞ’in katıldığı törenle hizmete açılan Elbeyli Geçici Barınma Merkezi Gençlik Merkezi ve Kütüphane, açılış kurdelesinin kesilmesiyle hizmete açıldı.

   İl Müdürümüz açılışta yaptığı konuşmada; “Bu güzel ve ihtiyaç duyulan eserin açılışını hep birlikte gerçekleştirdik. Buradaki amacımız, öğrencilerimizin nezih bir ortamda ders ve zaman geçirmelerini sağlayabilmek. Görüldüğü üzere göze çok hoş gelen bir kütüphane ortaya çıkmış durumda. Öğrencilerimiz buradan faydalanarak gelecekte ülkelerine ve ailelerine faydalı birer birey olacaklardır inşallah. Burada emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.” Dedi.

   Öğrenciler tarafından şiirler okunduktan sonra kamp öğrencilerinin hazırladığı oratoryo sunumu yapıldı.

 

29-03-201829-03-201829-03-2018

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.