KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Öğretim Değerlendirmesi ve Güncellenen Müfredat ile ilgili Müdürler Toplantısı

Eğitim Öğretim Değerlendirmesi ve Güncellenen Müfredat ile ilgili Müdürler Toplantısı

 

      İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet ALAGÖZ başkanlığında Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Şube Müdürleri ve okul müdürleri ile eğitim öğretimi değerlendirmek ve güncellenen müfredat hakkında bilgi vermek amacıyla Kilis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde toplantı yapıldı.

     Toplantıda; 5 Eylül Salı günü tüm idareci ve öğretmenlerin görev başında olacağı, aynı gün formatör öğretmenlerle ve ilimizin idarecileriyle güncellenen programla ilgili  toplantı yapılacağı, Milli Eğitim Bakanı Sayın İsmet YILMAZ’ın ve Müsteşar Yusuf TEKİN’in makalelerinin incelenmesi,  MEB Destek Hizmetler web sayfasındaki sürekli yayınların takip edilmesi, branş öğretmenlerinin yenilenen müfredatlarını MEB EBA üzerinden incelenmesi gerektiği, aday öğretmen eğitimleri, zorunlu sebeplerle ülkemizde bulunan Suriyeli misafir öğrencilerimizin eğitim öğretim ihtiyaçlarını üstlenmemiz ve gereken çabaları sürdürmemiz gerektiği, veli bilgilendirme çalışmalarının Eylül 2017’de tamamlanması Kasım ve Ocak ayında da müfredatların değerlendirilmesi, okullarımızın düzen ve temizlik açısından gerekli düzenlemeleri yapması, ilimizin TEOG ve LYS başarı durumu değerlendirildi.

       Toplantı sonrasında yaklaşan Kurban Bayramını da tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet ALAGÖZ 2017-2018 eğitim öğretim yılının başarılı olması ve hayırlara vesile olması temennilerinde bulundu.

25-08-201725-08-2017

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.