KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Beyaz Bayrak Alan Okullarımıza Tabelaları Verildi

        İlimizde “Temiz ve Sağlıklı Okul Projesi” çerçevesinde Beyaz Bayrak almaya hak kazanan 35 okulun temsilcilerine beyaz bayrak ve tabelaları bugün yapılan törenle verildi.
Beyaz Bayrak Alan Okullarımıza Tabelaları Verildi

 

 

     Kilis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda yapılan törende konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü Ahmet ALAGÖZ; okul idarecilerini tebrik ederek hedeflerinin tüm okullarımızın Beyaz Bayrak almaları olduğunu belirtti.

    ALAGÖZ ; çocuklarımızın sağlığı ve hijyeni için okullarımızda özel gayret gösteren idarecilerimize teşekkür ederek, çocuklarımıza ve gençlerimize, tüm toplumsal yaşam alanlarında saygılı, temiz ve çevreyi düzenli kullanmanın alışkanlık haline getirilmesinde tüm öğretmenlerimize ve idarecilerimize çok önemli görevler düştüğünü söyledi. Bu kazanımların kişinin hayatında ve davranışlarında önemli bir yer kapladığını belirten ALAGÖZ bu konuda hassasiyet göstermelerini ve başarılarının devamını diledi.

 

08-03-2018

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.