KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakan Imad BARAK ile Suriyeli Öğrencilerin Eğitim Öğretimi Faaliyetleri Görüşüldü

            Suriyeli öğrencilerin eğitiminden sorumlu “İl Komisyonu” Suriye Muhalifler ve Devrimci Güçler Ulusal Koalisyonu (SMDK) Geçici Hükümeti Eğitim ve Öğretim Bakanı Prof. Dr. Imad Barak ve beraberindeki heyetle görüştü.
Bakan Imad BARAK ile Suriyeli Öğrencilerin Eğitim Öğretimi Faaliyetleri Görüşüldü

         Suriyeli öğrencilerin eğitiminden sorumlu “İl Komisyonu” başkanı il milli eğitim müdür yardımcısı Ali KALLİ, Suriyeli öğrencilerin iş ve işlemlerini yürüten şube müdürü Ahmet AŞÇI ve “İl Komisyonu” üyesi M. Nur GÜLEN, Suriye Muhalifler ve Devrimci Güçler Ulusal Koalisyonu (SMDK) Geçici Hükümeti Eğitim ve Öğretim Bakanı Prof. Dr. Imad Barak ve beraberindeki heyetle ( Eğitim müsteşarı ve eğitim müdürü ) ilimizde bulunan Suriyeli öğrencilerin eğitim öğretim konuları hakkında görüştü.

        Görüşmede, ilimiz merkez ve konteynerlerde bulunan geçici eğitim merkezlerinde eğitim gören Suriyeli öğrencilerin eğitimleri konusunda ortak hareket etme kararı alındı. Ortak stratejik planlar ve hedefler oluşturuldu. Birlikte çalışma kararı alındı.

 

Bakan Imad BARAK ile Suriyeli Öğrencilerin Eğitim Öğretimi Faaliyetleri GörüşüldüBakan Imad BARAK ile Suriyeli Öğrencilerin Eğitim Öğretimi Faaliyetleri GörüşüldüBakan Imad BARAK ile Suriyeli Öğrencilerin Eğitim Öğretimi Faaliyetleri GörüşüldüBakan Imad BARAK ile Suriyeli Öğrencilerin Eğitim Öğretimi Faaliyetleri GörüşüldüBakan Imad BARAK ile Suriyeli Öğrencilerin Eğitim Öğretimi Faaliyetleri Görüşüldü

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.