KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  Süleyman Demirel Ortaokulu’nun düzenlemiş olduğu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayram’ı Aleaddin Yavaşça Kültür Merkezi’nde coşkuyla kutlandı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Abdurrahman SEVGİLİ  Cumhuriyet Meydanı’nda Çelenk Sunma Töreni’nin ardından Aleaddin Yavaşça Kültür Merkezi’ndeki programa katıldı. Alaeddin Yavaşça Kültür Merkezindeki törende saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından günün anlam ve önemine ilişkin açılış konuşması yapıldı ve şiirler okundu. Öğrencilerin halkoyunları ile devam eden kutlama törenine, Nar Taneleri Anaokulu öğrencilerinin ront gösterileri, müzik dinletileri ve Suriyeli çocukların Türkçe şarkıları ile devam edildi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.