KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüzce Düzenlenen İftar Yemeği

  İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz’ ün il, ilçe şube müdürleri ve okul müdürlerine yönelik düzenlediği ‘İftar Programı’ 7 Aralık Üniversitesi Uygulama Oteli Restoran’ında gerçekleşti.
Müdürlüğümüzce Düzenlenen İftar Yemeği

 

İftar yemeğine başta İl Milli Eğitim Müdürümüz Abdurrahman SEVGİLİ olmak üzere il milli eğitim müdür yardımcılarımız, il ve ilçe şube müdürlerimiz ve okul müdürlerimiz katıldı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Abdurrahman SEVGİLİ iftar öncesi konuşma yaptı. Konuşmasında; ’’Millet olarak tüm İslam alemiyle birlikte birlik ve beraberlik halinde Ramazan ayını idrak etmekteyiz. Sevgi, hoşgörü, kardeşlik duygularımızı her şeyin üstünde hissettiğimiz ramazan günlerindeki güler yüz ve samimiyetin sonraki günlerde de devam etmesini diliyor, bu inanç ve düşüncelerle ramazan ayının tüm İslam alemine, ülkemize ve eğitim camiasına hayırlara vesile olmasını en içten duygularımla diliyorum ve yoğun katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum’’dedi.

Müdürlüğümüzce Düzenlenen İftar YemeğiMüdürlüğümüzce Düzenlenen İftar YemeğiMüdürlüğümüzce Düzenlenen İftar YemeğiMüdürlüğümüzce Düzenlenen İftar YemeğiMüdürlüğümüzce Düzenlenen İftar YemeğiMüdürlüğümüzce Düzenlenen İftar YemeğiMüdürlüğümüzce Düzenlenen İftar YemeğiMüdürlüğümüzce Düzenlenen İftar YemeğiMüdürlüğümüzce Düzenlenen İftar YemeğiMüdürlüğümüzce Düzenlenen İftar YemeğiMüdürlüğümüzce Düzenlenen İftar YemeğiMüdürlüğümüzce Düzenlenen İftar Yemeği-Müdürlüğümüzce Düzenlenen İftar YemeğiMüdürlüğümüzce Düzenlenen İftar YemeğiMüdürlüğümüzce Düzenlenen İftar YemeğiMüdürlüğümüzce Düzenlenen İftar YemeğiMüdürlüğümüzce Düzenlenen İftar YemeğiMüdürlüğümüzce Düzenlenen İftar YemeğiMüdürlüğümüzce Düzenlenen İftar YemeğiMüdürlüğümüzce Düzenlenen İftar YemeğiMüdürlüğümüzce Düzenlenen İftar YemeğiMüdürlüğümüzce Düzenlenen İftar Yemeği

Akpınar Caddesi Eski Valilik Binası Kat1 79000 KİLİS - (0348)8134052

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.