KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kilisli öğrenciler Valimiz Sayın Dr. Mehmet TEKİNARSLAN’ı ziyaret etti

İçişleri Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan, ülkemizin farklı illerini ziyaretlerini içeren proje kapsamında İlimizden Ordu iline giden öğrenciler, 25 Ekim 2017 tarihinde Valimiz Sayın Dr. Mehmet TEKİNARSLAN’ı  makamlarında ziyaret etti.
Kilisli öğrenciler Valimiz Sayın Dr. Mehmet TEKİNARSLAN’ı ziyaret etti

    Valimiz Sayın Dr. Mehmet TEKİNARSLAN, İçişleri Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “Biz Anadoluyuz Projesi” kapsamında Kilis’ten Ordu’ya giden öğrencileri, öğretmenleri, okul yöneticileri ile İl Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ’ü ve Vali Yardımcısı Sayın Osman UĞURLU’yu ziyaret dönüşlerinde makamında kabul etti.

 Sayın TEKİNARSLAN yaptığı  konuşmasında; “ Ordulu kardeşlerimiz biliyor ki, Kilis’te de kardeşleri var. Sizde biliyorsunuz ki Ordu’da kardeşleriniz var. Kilis ne kadar size ait ise Ordu’da o kadar size ait. Biz istiyoruz ki Kilis’te okuyan öğrencilerimiz vatanımızın bütün güzelliklerini yerinde görsünler ve tanısınlar. Bu tür öğrenci gezileri devam edecektir. Yarınlarımızı emanet edeceğimiz gençlerimiz için her türlü imkanı seferber edeceğiz.” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından öğrenciler ile fotoğraf çekilip öğrencilere başarı dileklerinde bulundu.

 

25-10-2017

Akpınar Caddesi Eski Valilik Binası Kat1 79000 KİLİS - (0348)8134052

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.