KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimiz Merkez Okul Müdürleri ile Toplantı Yapıldı

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl MEM Şube Müdürleri ve Okul Müdürlerinin katılımı ile 14 Aralık 2017 Perşembe günü İlimiz Kilis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ertuğrul Gazi Toplantı Salonu’nda yapıldı.
İlimiz Merkez Okul Müdürleri ile Toplantı Yapıldı

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri ve Okul Müdürlerinin katılımı ile 14 Aralık 2017 Perşembe günü İlimiz Kilis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ertuğrul Gazi Toplantı Salonu’nda Okul Müdürleri toplantısı yapıldı.

    İl Millî Eğitim Müdürü Ahmet ALAGÖZ’ün toplantı açılış ve selamlama konuşmalarından sonra gündem maddelerine geçildi; okullarımızda iş ve işlemlerin zamanında günü gününe takip edilerek yapılması, öğrenci devam-devamsızlıklarının izlenmesi ve gerekli önlemlerin alınması, temizlik ve hijyene dikkat edilmesi, okulların ısınma sorunlarının önceden tespit edilerek önlem alınması ve kaloriferlerin yakılması gerektiği, “Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının” takip edilmesi ile ilgili gündem maddeleri görüşüldü ve değerlendirildi. Toplantıya katılan İl Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri kendi uhdelerinde olan bölümleri konularla ilgili Okul Müdürlerimizi bilgilendirdiler. Okul müdürlerinin talep ve istekleri dinlenerek; değerlendirilmek üzere kayıt altına alındı.

  Toplantı İl Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ ‘ün iyi dilek ve temennileri ile sona erdi.

14-12-201714-12-2017

Akpınar Caddesi Eski Valilik Binası Kat1 79000 KİLİS - (0348)8134052

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.