KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Sayın Mehmet Nezir GÜL ve Beraberindeki Bakanlığımız Daire Başkanları İlimizi Ziyaret Etti.

          Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Sayın Mehmet Nezir GÜL, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Yalçın Köksal DEMİR, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Sayın Mustafa YILDIZ, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Şube Müdürleri Ümit DOĞAN, Selami İSKENDER ve Bayram DEMİRCİ 2-5 Mart 2018 tarihleri arasında İlimize ziyarette bulundular.
Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Sayın Mehmet Nezir GÜL ve Beraberindeki Bakanlığımız Daire Başkanları İlimizi Ziyaret Etti.

 

        2 Mart 2018’de ilimize gelen Sayın Gül, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticileri ve öğretmenler ile toplantı yaparak İl Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ’den yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldılar. Aynı gün Fırat Kalkanı bölgesinde bulunan Çobanbey’e geçen Sayın GÜL, Çobanbey İlkokulu ve  Kersenli İlkokulu’na giderek sınıflarda incelemelerde bulunarak öğrencilerle sohbet ettiler.

        3 Mart 2018 de Çobanbey’deki  AFAD binasında  Fırat Kalkanı Bölgesindeki eğitim yöneticileriyle toplantı yapıldı. Bu toplantıda bölgenin ihtiyaçları hakkında bilgi alan Sayın Gül, Bölgedeki zorlukları bildiklerini bu bölgede çalışan bütün eğitim çalışanlarının büyük bir özveri ile görevlerini yaptıklarını bunun için onların çalışmalarını takdir ettiklerini ve onlara maddi manevi her türlü desteği devlet olarak vermekte olduklarını, belirtti. 

        Toplantı sonrası El Bab’daki  El Buhderi Erkek Lisesi’ne gidildi. Burada sınıflarda incelemelerde bulunan Sayın GÜL, okul yöneticileriyle ve koordinatörlerle bir araya gelerek toplantı yaptı.  Aynı gün Kilis Halk Eğitim Merkezi ve İlçe Halk Eğitim Merkezleri yöneticileri ile toplantı yaparak bilgi aldı.

       4 Mart Pazar günü ise Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Sayın Mehmet Nezir GÜL  ve beraberindekiler,  Ahtarin Bölgesi’ndeki Türkmenberi İmam Hatip Ortaokulu ile Azez’deki  Niyara İlk ve Ortaokulu’na giderek yerinde incelemelerde bulundu.
     İlimizden 5 Mart 2018’de ayrılan Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Sayın Mehmet Nezir GÜL’e ziyaretlerinden dolayı İl Müdürlüğü olarak teşekkürlerimizi iletiyoruz.

 

 

05-03-201805-03-201805-03-201805-03-201805-03-2018

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.