KİLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Hazırlıkları İçin Kutlama komitesi topladı.

İlimizde görev yapan öğretmenlerin öğretmenler gününün en anlamlı şekilde kutlanması için Komitesi İlimiz Mesleki ve Teknik Eğitim Anadolu Lisesi Müdürlüğü toplantı salonunda bir araya geldi.
24 Kasım Öğretmenler Günü Hazırlıkları İçin Kutlama komitesi topladı.

      İlimizde görev yapan öğretmenlere yönelik 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programının hazırlıklarını yapmak üzere ilimiz Kilis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda Kutlama Komitesi toplanarak Öğretmenler Gününün anlamına yakışır bir biçimde kutlanması için inçe eleyip sık dokuyarak programın içeriğini ve akışı düzenlendi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Abdurrahman SEVGİLİ toplantıyı iyi dilek ve temennilerle açtı. Toplantı süresince yapılacak iş ve işlem sıraları gözden geçirildi. Aksaklıklar tespit edilerek düzeltme tedbirleri alındı.20-23 kasım 2015 günleri genel provaların yapılması kararlaştırıldı.İl Milli Eğitim Müdürümüz Öğretmenlerin her konuda bilgi ve beceri sahibi olduklarını dile getirerek ÖĞRETMENLER GÜNÜ ile ilgili olarak da başarılar dileyip toplantıyı sona erdirdi.

24 Kasım Öğretmenler Günü Hazırlıkları İçin Kutlama komitesi topladı.24 Kasım Öğretmenler Günü Hazırlıkları İçin Kutlama komitesi topladı.24 Kasım Öğretmenler Günü Hazırlıkları İçin Kutlama komitesi topladı.24 Kasım Öğretmenler Günü Hazırlıkları İçin Kutlama komitesi topladı.24 Kasım Öğretmenler Günü Hazırlıkları İçin Kutlama komitesi topladı.

Yaşar Aktürk Mahallesi, Akpınar Caddesi No1 79100 Merkez / KİLİS - (348) 813 5440

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.